SEM

SEM, ingilizcede (Search Engine Marketing) kelimelerinin kısaltılmış hali olarak geçer, Türkçede ise Arama Motoru Pazarlamacılığı anlamına gelmektedir.

Search Engine Marketing

Search Engine Marketing kelimelerinin kısaltılmış hali olan SEM, Türkçede arama motoru pazarlamacılığı anlamına gelmektedir. Arama motorlarında (Google, Bing, Yandex, Yahoo) reklam yayınlayarak üst sıralarda olmayı amaçlayan bir dijital pazarlama stratejisidir.

İnternet kullanımı her geçen gün artmaktadır. Gündelik hayatta artık insanlar boş vakitlerini akıllı cihazlarla internete bağlanarak geçirmektedir. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan dijital pazarlama yönteminde ülkemizde en popüler olarak Google Adwords ve Facebook Ads en çok kullanılan alanlardır. Günümüzde işletmeler web sitelerini en büyük şubeleri olarak görmekte ve birçok işletme en yüksek satış rakamlarını web sitesi üzerinden yapmaktadır. Bu nedenle dijital pazarlamanın önemi artmaktadır.

Web Sitesi SEO olarak SEO ve SEM çalışmalarımızla müşterilerimizin web sitelerini milyonlarca hedef kitleye ulaştırdık.

SEM, SEO, web tasarım ve web sitesi yazılım çözümleri sunuyoruz. İnternette web sitelerinizi arama sonuçlarında üst seviyeye taşıyoruz.

SEM Avantajları

  • Daha Fazla Müşteri
  • İyi Deneyim
  • Geri Dönüş
  • Hedef Kitle
SEM